Blog

Data artykułu: 2017-01-21 19:23:10

Koniecznie przeczytaj o serwisie Metal4market.eu

Serwis Metal4Market jest odpowiedzią na znaczne rozdrobnienie branży metalowej. Charakterystyka naszej aplikacji umożliwia skupienie branży w jednym miejscu. Pojawianie się ogłoszeń na lokalnych forach, stronach aukcyjnych, portalach branży metalowej czy innych niszowych miejscach w sieci powoduje, że wiele zainteresowanych firm zwyczajnie nie jest w stanie dotrzeć do poszukiwanych produktów. Taki stan rzeczy mocno osłabia przemysł metalowy w Polsce.

Osoby oferujące swoje towary na rynkach lokalnych również miewają problemy ze znalezieniem odbiorców. Dzięki analizie i obserwacji rynku i sektora metalowego powstał funkcjonalny i prosty serwis, który oddajemy w Twoje ręce.

Nasza darmowa aplikacja umożliwia samodzielne zamieszczanie i przeglądanie ogłoszeń. Oferowanie swoich produktów na Metal4Market jest szybkie i darmowe. Gwarantujemy pełne wsparcie dla nowych i stałych użytkowników.

Czym jest serwis Metal4Market?

Metal4Market to darmowy serwis ogłoszeniowy skupiający się na unifikacji rynku ogłoszeniowego branży metalowej. Nasz portal ma charakter aukcyjny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wystawianego w ogłoszeniu produktu, możesz o tym poinformować sprzedającego dzięki opcji „kup teraz” lub licytować ich wartość wraz z innymi użytkownikami serwisu.

Taka forma przyjazna jest zarówno sprzedającym, którzy otrzymają możliwie najlepszą cenę za oferowane produkty, jak i kupującym, którzy uzyskują dostęp do setek ogłoszeń z kraju i zza granicy.

Nasz portal ma międzynarodowy charakter. Blisko 45% odwiedzin pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, 30% z Polski, 10% z Rosji, a 5% z innych części świata. Dzięki obecności na międzynarodowych rynkach oferujemy dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach od potentatów rynku metalowego.

Przyświecającym nam celem było stworzenie miejsca aktywizującego użytkowników. Dzięki temu szczegóły poszczególnych aukcji pozostają do wglądu innych użytkowników. Sprzedający unikają konieczności odpowiadania na te same pytania, a kupujący uzyskują maksymalną ilość informacji związanych z ogłoszeniem.

Dla kogo serwis Metal4Market?

Serwis Metal4Market przeznaczony jest zarówno dla przedsiębiorstw z branży metalowej, jak i osób niezwiązanych z branżą. Wspieramy każdą grupę korzystającą z naszego serwisu. U nas znajdziesz interesujące Cię materiały i półprodukty w atrakcyjnych cenach.

Jakie produkty znajdziesz na portalu Metal4Market? W zasadzie każdy półprodukt i produkt z sektora metalowego, taki jak np. odlewy stalowe, różnego rodzaju pręty stalowe – okrągłe, jak i kwadratowe. Wśród ogłoszeń pojawiających się na naszej witrynie bez trudu wybierzesz interesujące Cię odkuwki stalowe, kształtowniki kwadratowe, czy najróżniejsze blachy.

Nasza aplikacja jest również doskonałym sposobem na promocję firmy. Umożliwiamy aktywne promowanie marki oraz jej produktów. Dzięki wyróżnianiu ogłoszeń, programom partnerskim oraz umieszczaniu reklam firm, jesteś w stanie zadbać o wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Pomagamy również w nawiązywaniu kontaktów z kontrahentami – wykonujemy maile oraz telefony do potencjalnych klientów.

Metal4Market to bezpieczny serwis. Gromadzone przez nas dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w aspektach funkcjonowania serwisu. Dokładnie określa to nasz regulamin – zachęcamy do jego przeczytania.

Gwarantujemy Ci, że wprowadzone do systemu dane osobowe są chronione w pełnym aspekcie i na każdym poziomie dostępu. Serwis Metal4Market posiada szereg zabezpieczeń chroniących przed nieautoryzowaną manipulacją oraz wykradaniem Twoich informacji.

Jeżeli zależy Ci na znalezieniu bezpiecznego miejsca, w którym zaoferujesz swoje towary – nie mogłeś trafić lepiej. Jeśli jesteś kupującym i poszukujesz rzetelnego serwisu współpracującego ze zweryfikowanymi ogłoszeniodawcami – serdecznie zapraszamy do skorzystania z Metal4Market.

Dlaczego warto skorzystać z Metal4Market?

Istnieje wiele korzyści wynikających z oferowania i kupowania produktów za pośrednictwem naszego portalu. Pozwól nam je zaprezentować. Metal4Market to:

  1. Prosty system licytacji produktów;
  2. Uproszczona rejestracja zajmująca niecałe 5 minut;
  3. Międzynarodowy i ogólnopolski charakter aplikacji;
  4. Pełne wsparcie dla użytkowników;
  5. Rozbudowane funkcje promocji ogłoszeń i firm;
  6. Ułatwienie pozyskiwania klientów;
  7. Możliwość tłumaczenia ogłoszeń i treści z języka polskiego na angielski;
  8. Tworzenie pomostu komunikacyjnego między użytkownikami z innych krajów.

Masz pytania? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami, spójrz na funkcjonalność serwisu, sprawdź nasz regulamin. Jeżeli nadal masz wątpliwości – zadzwoń lub napisz do nas maila. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w promocji firmy lub znalezieniu ogłoszenia. Sprawdź nasz portal branży metalowej i daj się zaskoczyć.

Powrót

Popularne ogłoszenia


Rury stalowe półowalne 30x10 - Metalplanet


Rury stalowe półowalne 30x10 - Metalplanet

Sprzedam rury stalowe czarne półowalne

1. Grubość ścianki - 1,2 mm
2. Wysokość - 30 mm
3. Szerokość - 10 mm

May również inne rozmiary rur półowalnych np. grubość ścianki 2mm, hxb - 40x30

więcej na www.metalplanet.pl

zobacz wiecej